Karta rabatowa

karta rabatowa

Karta rabatowa Śląska Karta Ucznia / Studenta (SKUS) to pierwsza i jak dotychczas jedyna karta tego typu w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodzieży szkolnej oraz studentów przygotowaliśmy atrakcyjną kartę rabatową upoważniającą do zniżek u partnerów programu.

Karta rabatowa dedykowana jest młodzieży szkolnej oraz studentom uczącym się bądź studiującym na terenie województwa śląskiego. Karta rabatowa Śląska Karta Ucznia / Studenta (SKUS) jest w 100% bezpłatna. Za jej wyrobienie czy użytkowanie nie ponosi się żadnych kosztów. To czysty zysk! Nasza karta już dziś może być Twoja! Skorzystaj z naszego formularza zgłoszeniowego odpowiedniego dla uczniów oraz studentów i ciesz się zniżkami na terenie całego kraju!

Jak to wszystko się zaczęło?

Karta rabatowa Śląska Karta Ucznia / Studenta (SKUS) to nasza odpowiedź na brak podobnych programów dedykowanych młodzieży szkolnej i studentom. Obecnie istnieje wiele kart rabatowych (np.karta seniora, karta dużej rodziny), jednak beneficjentem żadnej z nich nie jest bezpośrednio uczeń bądź student. Chęć zmiany tego trendu przyświecała nam tworząc Śląską Kartę Ucznia / Studenta (SKUS). Jeśli więc uczysz się lub studiujesz na terenie województwa śląskiego – Śląska Karta Ucznia / Studenta (SKUS) jest właśnie dla Ciebie!

 

Słów kilka o naszych partnerach

W powstanie Śląskiej Karty Ucznia / Studenta (SKUS) zaangażowało się wiele firm dla których los młodzieży nie jest obojętny. Nasi partnerzy wiedzą, że młodzież szkolna i studenci to grupa odbiorców niejednokrotnie pomijana, do której nie są bezpośrednio kierowane żadne programy rabatowe. Firmy biorąc udział w programie Śląska Karta Ucznia / Studenta (SKUS) udowadniają jak ważni są dla nich uczniowie i studenci.

W jaki sposób mogę otrzymać kartę?

Otrzymanie Śląskiej Karty Ucznia / Studenta (SKUS) jest niezwykle proste. Wystarczy, że jesteś uczniem dowolnej szkoły ponadgimnazjalnej (liceum, technikum, zsz) z terenu województwa śląskiego lub studiujesz na jednej ze śląskich uczelni wyższych. Jeśli spełniasz te warunki i jesteś w posiadaniu ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej – wypełnij formularz zgłoszeniowy odpowiedni dla uczniów i studentów. Kartę możesz odebrać osobiście lub otrzymać ją za pomocą poczty tradycyjnej.

Dlaczego nasza karta jest najlepsza?

Śląska Karta Ucznia / Studenta to jedyny taki produkt na rynku, który dedykowany jest uczniom i studentom z terenu województwa śląskiego. Korzystając z karty nie musisz zbierać punktów, których ilość dopiero za wiele lat pozwoli Ci wymienić je na nagrody. U nas korzyści zauważysz już od razu, podczas pierwszej wizyty u partnera udzielającego zniżek w ramach programu. Do programu możesz dołączyć w dowolnym momencie, możesz także z niego zrezygnować… kiedy chcesz. Za udział w programie naszych kart rabatowych nie ponosisz żadnych opłat, nie wiążesz się także żadną umową.