Dla partnerów

dla partnerówOferta dla partnerów Śląskiej Karty Ucznia / Studenta (SKUS).  Zostań naszym partnerem! Dołącz do partnerów Śląskiej Karty Ucznia / Studenta (SKUS) i poznaj wszystkie korzyści płynące z uczestnictwa w naszym programie.

Śląska Karta Ucznia / Studenta to pilotażowy program rabatowy będący aktualnie w pierwszej fazie wdrożenia. W chwili obecnej skupiamy się na pozyskiwaniu partnerów oraz dystrybucji kart (pierwsza seria kart to 5000 szt.). W chwili obecnej możecie Państwo dołączyć do programu jako partner. Dowiedz się więcej o naszej karcie rabatowej.

Jakie korzyści dla partnerów niesie uczestnictwie w programie?

Uczestnictwo partnera w programie Śląska Karta Ucznia / Studenta (SKUS) to przede wszystkim możliwość prezentacji oferty własnej firmy, oraz dzięki udzieleniu zniżek, zachęcenie do korzystania z usług Państwa firmy. To możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji, co w konsekwencji wpływa na znaczne zwiększenie rozpoznawalności marki oraz na zintensyfikowanie przychodów ze sprzedaży.

Kto jest odbiorcą naszego programu?

Odbiorcami naszego programu są osoby od 16 roku życia do nawet 60 roku życia (studenci tzw. Uniwersytetów trzeciego Wieku). Niemniej jednak nasz produkt skierowany jest głównie do osób w wieku 16 – 30 lat posiadających status ucznia lub studenta, uczących się lub studiujących na terenie Górnego Śląska. Jest to więc ściśle określona grupa odbiorców. Jeżeli, pokrywa się ona z Państwa grupą, warto rozważyć współpracę.

Ile kosztuje uczestnictwo w programie i jakie warunki należy spełnić?

Aby wstąpić do programu Śląska Karta Ucznia / Studenta (SKUS) należy być zarejestrowanym przedsiębiorcą działającym na terenie Polski oraz zadeklarować chęć stałego udzielania zniżek w dowolnej wysokości na swoje produkty bądź usługi. Przystępując do programu przedsiębiorca nie ponosi żadnych opłat. Uczestnictwo w programie dla partnerów jest absolutnie bezpłatny.  Z uczestnictwa można zrezygnować w dowolnym momencie.

Jak zostać partnerem programu?

Aby dołączyć do grona partnerów należy na wstępie zadeklarować wysokość zniżki, którą jako partner w ramach programu mają Państwo zamiar udzielać. Należy także wypełnić formularz zgłoszeniowy partnera dostępny tutaj. W treści wiadomości należy załączyć zdjęcie przedstawiające obiekt udzielający zniżki w rozdzielczości min. 800×600 px.

REGULAMIN UDZIAŁU W PROGRAMIE „ŚLĄSKA KARTA UCZNIA / STUDENTA” (DLA PARTENERÓW)